Неділя, 19 Травня, 2024

На луцькому заводі виготовлять тролейбуси для Києва

У Луцьку компанія «Богдан Моторс» виготовлятиме тролейбуси для Києва. Зараз над їхнім складанням працюють на всіх виробничих ділянках підприємства. Далі на lutsk-future.

Як повідомляють на сайті корпорації, усього виготовлять п’ятнадцять тролейбусів для «Київпастрансу».

Як повідомляють на підприємстві, зараз робочі складають транспорт для деяких інших міст, з якими було підписано контракти. Оскільки навантаження чимале, то на завод набрали нових працівників, аби вони працювали додатково.

Двадцятого листопада повідомили, що «Богдан Моторс» виграли тендер на постачання п’ятнадцяти дев’ятнадцятиметрових тролейбусів з низькою підлогою. Пропозицію компанії визнали найвигіднішою серед конкурентів.

Так, компанія «Богдан Моторс» запропонувала поставку нових тролейбусів, які вимагав замовник, за ціною, яка виявилася найнижчою – трохи більше ста сімдесяти трьох мільйонів гривень.

Аби взяти участь у тендері, компанія запропонувала модель тролейбуса з низькою підлогою, яка має кондиціонування в кабіні водія та в самому салоні транспорту. Також ці тролейбуси мають систему спостереження через камери, мобільний термінал. Система оплати за проїзд є автоматизованою і підраховує, скільки пасажирів скористалися послугою перевезення. Тролейбус цієї марки може вмістити сто сімдесят чоловік, з яких п’ятдесят будуть сидіти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.