Неділя, 16 Червня, 2024

Який повербанк вибрати для ноутбука?

Мобільність ноутбуків – запорука зручності їх використання. Однак навіть у нових моделей час автономної роботи обмежений. Коли ми не можемо підключити обладнання до мережі, альтернативним рішенням буде живлення ноутбука від повербанку. Як вибрати універсальну батарею для портативного комп’ютера?

На які параметри повербанку слід звернути увагу?

На ринку представлені різноманітні типи універсальних батарей для портативної техніки. Як вибрати правильний? Насамперед слід враховувати два основні параметри:

  • наявність технології USB Power Delivery, завдяки якій обраний повербанк заряджати ноутбук,
  • ємність і потужність повербанка – вони визначають, скільки енергії буде передано пристрою і скільки часу знадобиться для заряджання ноутбука через повербанк.

Якщо ви хочете забезпечити ефективне живлення ноутбука від powerbank, то варто вибирати відповідне обладнання. Тому в цьому випадку варто дотримуватися принципу «чим більше, тим краще» підійде повербанк з ємністю не нижче 30000, який можна замовити тут https://www.aks.ua/uk/catalog/dopakkym/emkost-mach/30000. На тому аксесуарі не варто заощаджувати, тому що виробники дешевого “no name” обладнання часто навмисне завищують характеристики батареї в описі товару.

Чи можна заряджати ноутбук через USB-C?

У більшості моделей, для яких ми вирішили використовувати універсальний батарейний блок, USB-C буде портом, що дозволяє безпечно та ефективно передавати енергію. Завдяки інноваційним технологіям живлення ноутбука від зовнішнього акумулятора сьогодні не є проблемою. Однак, ноутбук і аксесуар повинні підтримувати цю технологію.

На що варто звернути увагу, то це на маркування на корпусі ноутбука. Якщо поруч із портом є символ блискавки, це означає, що наш комп’ютер підтримує технологію Thunderbolt, завдяки якій зарядка за допомогою USB-C кабелю можлива. У разі більш старих поколінь USB, що не мають такого маркування, пряме заряджання ноутбука від powerbank може бути неможливим.

Чи можна зарядити ноутбук зарядним пристроєм для Вашого телефону?

На практиці заряджання ноутбука зарядним пристроєм для телефону можливе, але в більшості випадків це буде неефективно і забере багато часу. Це з тим, що зарядні пристрої, якими оснащені сучасні моделі телефонів, характеризуються меншою потужністю проти комп’ютерними СЗУ. Вирішальне значення має також згадана технологія Power Delivery, що дозволяє живити ноутбук від powerbank. Тому, коли у нас під рукою немає блока живлення, найкращим вибором стане якісний повербанк, який дозволить швидко і безпечно зарядити портативний пристрій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.