Четвер, 20 Червня, 2024

Які найкращі корми для цуценя ротвейлера?

Ротвейлер відноситься до великих пород собак і може здатися великим і лякаючим, але це один з наймиліших вихованців, яких ви можете завести в якості домашньої тварини. Вони не тільки швидко ростуть, а й активно розвивають м’язи, тому їм треба більше енергії та особлива дієта, здатна задовольнити запити тіла, що росте.

Щоб ваш дорослий ротвейлер чи цуценя цієї породи отримував найкраще харчування, відвідайте інтернет-зоомагазин «Petslike», який пропонує якісний корм для великих собак від відомих українських та зарубіжних виробників.

Ротвейлери дуже активні у щенячому віці, але з віком вони схильні набирати вагу, тому дуже важливо, щоб ви вимірювали їх порції їжі, а також забезпечували їм належні фізичні вправи.

Чим годувати цуценят ротвейлера?

Представнику великих порід собак, що росте, необхідна корисна, поживна їжа, що містить збалансований склад вітамінів, білків, жирів, інших поживних речовин для збереження здоров’я, насичення, підтримки м’язового тонусу. Тому популярними на сьогодні є корми з куркою, ягням, качкою, лососем, іншими м’ясними складовими. Щоб вихованець відчував себе активним, здоровим, необхідно розробити для нього індивідуальний раціон з урахуванням породи, віку, ваги. Допоможе вам у цьому консультація ветеринарного фахівця.

У каталозі зоомагазину для тварин «Петслайк» представлений широкий вибір кормів різного класу для дорослих собак та цуценят великих порід:

  • Економ. Корми складаються із субпродуктів, пшениці, соєвого продукту з невисоким відсотком протеїну (до 20%) та жиру (не більше 5-7%). Не рекомендується використовувати постійно, потрібне поповнення мікроелементами, вітамінами, мінералами.
  • Преміум. Більш якісний склад інгредієнтів, натуральне м’ясо (20-30%), зернові та субпродукти.
  • Суперпреміум. Склад із натурального м’яса, риби, овочів, злаків, круп із гарною засвоюваністю тваринним організмом, туди входять мінерали, вітаміни.
  • Холістики. Найкращі раціони складаються з продуктів, що відповідають їжі, яку вживають дикі тварини в природі. Високий % тваринного протеїну, екстракти, трави у складі, продукти без глютену, гречка, овес, сочевиця, корисна клітковина у вигляді фруктів, ягід, овочів.

Корми від відомих брендів Royal Canin, 1st Choice, Acana, Hills, Advance, Nutram, Carnilove, Brit Care, представлені в нашому зоомагазині, можуть бути хорошим вибором для ротвейлерів через їх чутливу травну систему.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.