П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як заправити картридж: найкращі поради киянам

Принтер – незамінний прилад, який потребує регулярного догляду. Нікому не секрет, що картриджі для принтера не служать вічно, їх регулярно слід заправляти. Аби точно знати, що ваш картридж потребує заміни або заправки, рекомендуємо ознайомитися з основними ознаками, які вказують на це.

Коли слід заправляти картридж: основні ознаки 

Фахівці рекомендують відразу заправляти картридж, як тільки у ньому закінчився тонер. Першим сигнал, який вказує на те, що картридж необхідно заправити, є неякісний друк. Як тільки ви помітите, що зображення чи шрифт на аркуші починає світлішати, або на папері з’являються білі смуги, відразу звертайтесь до спеціалістів, які виконають заправку картриджа.

Безліч принтерів мають картриджі з чіпом, який відразу дає сигнали про те, що картридж потрібно заправити. Зазвичай чіп попереджуєш про це зазделегідь, тому рекомендуємо дочекатися до появи білих смуг на аркуші і лише тоді заправляти картридж. 

Один картридж можна заправляти декілька разів, але відразу після другої заправки спеціалісти рекомендують змінити фотобарабан. Несвоєчасна заміна фотобарабану може спричинити виникнення чорних смуг на краях аркушу. Під час тривалої експлуатації вони лише збільшуватимуться. У такому випадку вам не лише слід заправити картридж, але й замінити фотобарабан. 

Якщо ви помітили вищеперечислені ознаки, рекомендуємо звернутися до спеціалістів, які виконають заправку картриджа відповідно до всіх норм. Звичайно, ви можете спробувати заправити його самостійно, але тоді ви ризикуєте допустити помилок, які можуть призвести до поломки принтера. 

У Києві послуги заправки картриджу пропонує сервісний центр «Тонфікс».

Сервісний центр «Тонфікс» – найкраще рішення для вашого принтера 

Сервісний центр «Тонфікс» https://www.tonfix-service.in.ua/zapravka-kartridzhej пропонує найвигідніші послуги у Києві щодо заправки картриджу та ремонту принтера. Спеціалісти компанії – висококваліфіковані професіонали з великим досвідом роботи, які гарантують якість виконаних робіт.

Вартість заправки картриджа від «Тонфікс» є доступною та лояльною. Окрім цього, послуги заправки картриджа від «Тонфікс» включають в себе розбір, чистку деталей, збір та заправку якісними тонерами. 

На сайті центру ви можете детальніше ознайомитися з особливостями заправки картриджу. Зокрема ви можете вибрати один із доступних варіантів:

  •  заправку картриджа в майстерні;
  •  заправку картриджа на виїзді.

Заправка картриджа в майстерні відбувається за адресою компанії. Майстри після заправки відправлять картридж за вашою адресою. Заправка картриджа на виїзді відбуватиметься за вашою адресою. Тому ви сміло можете викликати майстра у будь-якій точці в Києві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.