П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як позбутися болі в суглобах та м’язах: ефективні поради лучанам

Останнім часом найбільш поширеною проблемою, на яку скаржаться лучани різного віку, є біль у м’язах та суглобах. Він може виникнути через низку причин. На жаль, позбутися болі в суглобах та м’язах не так просто. 

Однак є ефективні методи, які допоможуть вам на тривалий час забути про біль у м’язах та суглобах.  

Масажний м’ячик при болі у м’язах 

Кожен, хто веде активний спосіб життя, займається спортом та піклується про власне тіло, чув про масажні м’ячики, які останнім часом завоювали шалену популярність серед людей різного віку. Масажний м’ячик – це ефективний масажер, який впливає на різні групи м’язів, дозволяє правильно розігріти та розслабити тіло під час активностей та занять спортом. Окрім цього, масажні м’ячики підійдуть і тим, хто не займається спортом. Найчастіше їх використовують із ціллю:

  •   Покращання м’язового тонусу;
  •   Поліпшення кровообігу;
  •   Пришвидшення обмінних процесів;
  •   Зниження стресу;
  •   Релаксу;
  •   Зняття болю в суглобах та м’язах.

Масажний м’ячик підійде як і для дорослих, так і для дітей. Ви можете замовити масажний м’ячик в інтернет-магазині Фізіокіт, де представлено величезний асортимент ефективних та корисних засобів для здоров’я та тіла.

Особливості та переваги масажного пістолета 

Ще одним ефективним засобом при боротьбі з болем у суглобах та м’язах є масажний пістолет. Це більш універсальний прилад, у порівнянні з масажним м‘ячиким. Масажний пістолет підійде кожному: як в людям, які ведуть активний спосіб життя, так і особам із сидячим способом життя.

Масажний пістолет дозволяє зняти втому, розслабитися після напруженого дня, зробити ефективний масаж на різних ділянках тіла. Окрім цього, масажний пістолет є дієвим засобом при знятті болі з суглобів та м’язів.

Масажний пістолет дозволяє:

  •   Розслабити м‘язи та посприяти їх швидкому відновленню після навантажень;
  •   Позбутися болі у м’язах;
  •   Розігріти м’язи та тіло перед навантаженням;
  •   Ефективно опрацьовувати м’язи при сидячому способі життя.

Рекомендуємо завітати на сайт магазину Фізіокіт, де ви можете детальніше ознайомитися з асортиментом масажних пістолетів.

Кінезіо тейпи для боротьби з біллю в суглобах та м’язах 

Ще одним доволі ефективним засобом при знятті болі з м’язів та суглобів є КІНЕЗІО ТЕЙПИ. Кінезіо тейп, або кінезіологічна стрічка є незамінним атрибутом для кожного, хто піклується про здоров’я тіла та м’язів.

Застосування кінезіо терпів має позитивний вплив на загальне самопочуття та стан здоров’я. Тейпи дозволяють позбутися больових відчуттів, зменшити запалення в уражених областях, позбутися набряків, покращувати кровообіг, відновити пошкоджені суглоби та позбутися болі у м’язах.

Уже після першого використання ви помітите позитивний вплив тейпів на стан ваших суглобів та шкіри.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.