Неділя, 16 Червня, 2024

СанТехШара – міцна інсталяція для брендової сантехніки за доступною ціною

SanTechShara – це спеціалізований інтернет магазин сантехніки, який реалізує продукцію європейських та світових брендів за конкурентною ціною. У нас зібрано величезний вибір високоякісної продукції, включаючи не лише сантехніку, а й монтажні елементи для її встановлення. Завдяки їм можна встановити інсталяційний унітаз у будь-якому санвузлі. Так він буде кріпитися до стіни, а не стояти на підлозі, тим самим надаючи санвузлу ще більшої естетичності та гармонуючи з його інтер’єром, а також спрощуючи процес прибирання. Такі кріпильні системи бувають різними, і всі вони представлені в нашому каталозі.

Пропонуємо інсталяції:

 • За типом конструкції.
 1. Рамні. Є сталевою рамою, яка комплектується зливним бачком і всіма необхідними комунікаціями. Інсталяція для унітазу даної моделі, кріпиться до підлоги та стіни, тому може встановлюватися на будь-яку стіну, яка не тільки несе. Але вона посідає багато місця.
 2. Блокові. Їх ще називають навісним, через властивості установки. Вироби кріпляться на стіну та висять безпосередньо на ній. Конструкція не цілісна, з’єднується за допомогою підключення комунікацій. Підвісити її можна в будь-якому місці стіни, що несе.
 • За місцем розміщення.
 1. Лінійні. Парна інсталяція з унітазом і біде або з підвісною раковиною вимагатиме саме цього рішення.
 2. Стандартні. Це універсальні системи стандартних розмірів, легкі та прості в установці.
 3. Низькі. Підійдуть для монтажу під вікном або на острівці, якщо необхідно зонування суміжного санвузла.
 4. Кутові. Ідеальні для невеликих просторів. Дозволяють заощадити на площі за рахунок кутового кріплення.
 5. Двосторонні. Це оптимальний вибір для великих туалетів загального користування, що дають можливість прикріпити унітази з двох сторін острівця.

Купити інсталяцію з унітазом можна в нашому магазині на проспекті Визволителів 9. У його шоу-румі виставлені готові дизайн-концепти з різними конструкціями у складанні. Також можете здійснити онлайн-покупку в офіційному інтернет-магазині: https://www.santechshara.com.ua/santehnika/instalyatsii/

SanTechShara – доступна сантехніка у кожний будинок!

Вас приємно здивує лояльна цінова політика магазину, а також величезний асортимент сантехніки та її висока якість. Наш товарний ряд пропонує тільки брендові вироби найпопулярніших європейських та світових виробників, таких як: Geberit, Grohe, TECE та Viega.

Чому варто придбати інсталяцію саме у нас?

 • Великий вибір.
 • Доступні ціни.
 • Висока якість.
 • Чудовий сервіс.
 • Індивідуальний підхід.
 • Служба доставки (що працює безкоштовно по Києву).
 • Професійний сервісний центр
 • Досвідчений та талановитий дизайнер.
 • Велика експозиція у шоу-румі.

Це далеко не всі переваги, у нас багато вигідних та цікавих пропозицій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.