П’ятниця, 24 Травня, 2024

Наступник “Аверсу” чи “дитина” нового часу? Історія формування “12 каналу”

Телебачення на Волині не можна назвати яскравим прикладом розвитку та успіху, але все ж функціонують певні мовники, які отримали досить високий рівень популярності. Волинський інформаційно-аналітичний регіональний телеканал із цілодобовим мовленням “12 телеканал” опинився у когорті найбільш прогресивних. Цілодобова робота учасників команди змогла позитивно вплинути на симпатії волинян, пише lutsk-future.com.ua.

Запуск 

Телеканал розпочав роботу відносно не так й давно. В етері журналісти почали працювати 28 серпня 2017 року. Медійна структура функціонувала у так званому “технічному” режимі. Під час реалізації такого формату відбувалося тестування усіх процесів, взаємодія різних ланок структури та вдосконалення роботи.

Володимир Пащенко, тодішній керівник проєкту, назвав оперативні новини одним із головних аспектів в реалізації продукту. Ще на початку своєї діяльності телеканал оголосив, що робить ставку на трансляцію новин Волині, України і світу. В етері на початку кожної години вирішили транслювати випуск українських і світових новин. Підбірка свіжих волинських новин виходила щогодини з 30-ї хвилини.

Низка спеціальних рубрик також планувалася для створення одразу. Одна з них отримала назву No comments. У перші дні роботи глядачі отримали можливість ознайомитися з її вмістом. Телеканал також заявив, що прямі етери та стріми з важливих і цікавих подій реалізовуватиме. Так й сталося – журналісти одразу почали готувати цікаві випуски.   

Керівниками оголошено було й інформації щодо наступних етапів. Створення телевізійної студії виявилося непростим процесом, але згодом вона з’явилася. Гості брали участь у зйомках цікавих телепрограм та ток-шоу.

Волиняни дивляться телеканалу у цифровій мережі Т2. Трансляція здійснюється на чистоті, на якій раніше демонстрували програми каналу “Слово Волині”. Для перегляду “12 каналу потрібно просто вручну оновити список каналів на Т2-тюнері. Згодом ресурс з’явиться у списку разом із іншими. Також на телеканал фолловери одразу підписалися на “Ютьюбі”, а згодом й на “Фейсбуці”. У кабельних мережах налагодили ефективну та якісну трансляцію. 

Формування команди 

Учасники колективу підбиралися тривалий час. Поступово професіонали високого рівня все ж отримали можливість почати працювати на телеканалі. Керівники проєкту не приховували свого позитивного настрою, коли згадували прізвища журналістів у своїх інтерв’ю.

Для роботи у компанії запросили телевізійників, які раніше працювати у телекомпаніях в українській столиці. Долучилися й до розвитку медіаструктури фахівці, які раніше працювали й у інших регіонах.  

Загалом на серпень 2017 року у компанії почали роботу близько 30 співробітників. Вони представляли різні регіони держави. Цілодобова трансляція програм реалізовувалася цілодобово.

Експерти оцінили запуск “12 каналу”. Самі ж керівники звернули увагу на те, що телевізійні проєкти не запускаються часто, тому варто підтримати розвиток нового потенційного успішного гравця. Згодом так й сталося, оскільки медійна структура отримала високі показники переглядів своїх етерів.    

Волиняни асоціюють місцевий медіаринок в першу чергу з компанією “Аверс”. Саме ця організація у 90-х “захопила” телевізійний простір у краї. Ініціатори запуску роботи “12 каналу” вважають, що новий мовник можна назвати лідером та першим у категорії сучасних.        

З 2020 року головою проєкту є Юріій Ричук. Попередниками були вже загаданий Володимир Пащенко, а також Катерина Дулапчій. Вони вважають волинський інформаційно-аналітичний регіональний телеканал “дитиною” нового часу, молодий та сучасним проєктом, який намагається бути максимально чесними, оперативно та цікаво висвітлювати події Волині.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.