Понеділок, 27 Травня, 2024

Як заправити кондиціонер: поради лучанам з обслуговування приладу

Незамінним приладом особливо в спекотну погоду є кондиціонери. Це прилад, який охолоджує повітря у житлових або виробничих приміщеннях. Як і будь-яка інша техніка, кондиціонери потребують регулярного обслуговування, зокрема заправки. 

Для того, щоб кондиціонер функціонував правильно та ефективно, потрібно регулярно заправляти його фреоном. Фреон відіграє чи не найважливішу роль у роботі приладу: без нього кондиціонер просто не може якісно охолоджувати приміщення. Саме тому перед тим, як купувати кондиціонери, важливо ретельно ознайомитися з особливостями їх обслуговування. Якщо ж ви шукаєте якісні та довговічні кондиціонери в інтернет магазині, рекомендуємо вибрати прилади від провідних виробників, які доступні на сайті БТ-Сервіс. У нашій статті ми розповімо про те, як і коли слід заправляти кондиціонер. 

Коли потрібно перезаправити кондиціонер? 

Для того, щоб зрозуміти, що перезаправка кондиціонера є необхідною мірою для покращення роботи приладу, слід дізнатися основні ознаки, які вказують на недостатню кількість фреону. Найчастіше на  необхідність у заправці кондиціонера вказує шум під час роботи. Крім цього, кондиціонер потребує заправки або заміни фреону у наступних випадках:

  • Кондиціонер не видає холодного повітря. Якщо ви помітили, що при роботі кондиціонера йде тепле повітря, це може вказувати не лише на витік холодоагенту, але й інші несправності, виправити які зможе професіонал.
  • Кондиціонер не охолоджує повітря до встановленої вами температури. 
  • Нагромадження льоду. Коли в кондиціонері є недостатня кількість холодоагенту, на випарнику може утворюватися лід.
  • Витік води. Якщо при роботі кондиціонера ви помітили витік води, це може вказувати на потребу в заправці фреоном. 
  • Шум під час функціонування. Якщо під час роботи кондиціонер видає нетипові звуки, шипіння чи стук, це може свідчити про недостатню кількість фреону або ж його погану якість. 

У будь-якому випадку кондиціонер вимагає регулярного обслуговування, особливо в той період, коли ви активно його використовуєте. Аби уникнути проблем та серйозних поломок, рекомендуємо звертатися до фахівців компанії БТ-Сервіс, які надають послуги з обслуговування кондиціонерів.

Чому важливо регулярно заправляти кондиціонери?

Ми вже говорили про те, що фреон відповідає за подачу холодного повітря під час роботи кондиціонера. Тому, коли в приладі є недостатня кількість холодоагенту, значно погіршується якість охолодження приміщень. Крім цього, нестача фреону може призвести до перегріву і серйозних поломок кондиціонера. Найбільш вразливим до подібних поломок є компресор, поломка якого може спричинити вихід з ладу всього приладу. Тому не потрібно нехтувати обслуговуванням кондиціонерів, а регулярно звертатися до фахівців, які допоможуть зберегти ефективність та довговічність приладу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.