Неділя, 16 Червня, 2024

Як правильно вибрати клей для вій від Вів’єн?

Кожен майстер з нарощування вій знає, що клей – це найважливіший робочий інструмент. Тому що від його якості залежить, як довго протримаються вії і наскільки задоволені будуть клієнти від виконаної роботи.

Вибір хорошого клею для вій

Нарощування вій – це ціле мистецтво та майстерність, яка потребує ретельної уваги до деталей. Одним із найважливіших елементів є вибір головного інструменту майстра. Їх існує безліч різних брендів, наприклад, це клей для вій Вів’єн. Є основні моменти, які слід враховувати при виборі клею:

  • Час затвердіння. Час схоплювання залежить від типу клею, але важливо вибрати такий клей, який має певний час, і щоб він відповідав досвіду та темпу процесу майстра. Оскільки це забезпечить комфорт і майстру, і клієнту.
  • Рівень міцності клею. Оцініть силу адгезії клею залежно від ваги вій, що використовуються. Збалансований рівень адгезії забезпечує довговічність та комфортне нанесення для клієнтки.
  • Тип клею. Ці інструменти можуть бути як на основі кіаноакрилату, так і на основі латексу. Кіаноакрилатні клеї застосовується саме для нарощування, тому що вони мають швидку фіксацію та схоплювання.
  • Гіпоалергенність. Щоб забезпечити безпеку клієнта, зверніть увагу на цю властивість клею. Оскільки майстер працюватиме з чутливою шкірою очей – це важливий чинник.
  • Стійкість до вологи. Клей повинен бути стійким до вологого середовища для того, щоб вії не втратили фіксацію при контакті з водою або вологою. Це гарантує, що макіяж залишиться на місці за будь-яких умов.
  • Аромат та димчастість. Більшість клієнток віддають перевагу клеям без запаху і з мінімальною димчастістю, тому що це забезпечуватиме комфорт під час і після процедури нарощування.
  • Сумісність із віями. Вибирайте такий клей, щоб він підходив із матеріалом вій. Так як це забезпечує хороше зчеплення та виключає ризик подразнення вій після застосування.
  • Навчання та рекомендації. Саме рекомендації та навчання від виробника клею – це цінні джерела інформації. Різні спеціалізовані семінари та матеріали для навчання допоможуть вам отримати максимальну віддачу від вибраного клею.

Правильний вибір клею

Тому вибір клею для нарощування вій – це головне та важливе рішення, від якого залежить весь результат процедури, а також комфорт клієнта. Вивчіть ринок, протестуйте різні клеї та виберіть саме той, який буде вашим стандартом як професіоналів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.