П’ятниця, 21 Червня, 2024

У чому унікальність автомобілів Бентлі

Під маркою Bentley випускаються машини класу люкс, орієнтовані на заможних покупців. Будь-яка модель Бентлі є вишуканим і бездоганним автомобілем, що підтримує традиційний англійський стиль.

Машини бренду відрізняються не лише аристократичним дизайном, а й застосуванням ультрасучасних технологій. Для покупки та обслуговування слід звертатися до автосервісу Бентлі, де можна розраховувати на професійну допомогу та технічну підтримку.

Особливості автомобілів марки Бентлі

Історія компанії почалася близько 100 років тому з бажання засновника бренду створити швидкий та якісний автомобіль, найкращий у своєму класі. Візитною карткою вважається Bentley 8L, представлений на ринку у 1930 році. Усі наступні моделі зберігають класичний стиль, неймовірно комфортний салон, високі ходові якості.

Бентлі купують заради вражаючого задоволення водіння, для досягнення якого продумана кожна деталь автомобіля:

  • Бентлі створювалися для швидкісного водіння та участі в автомобільних перегонах. Сучасні моделі оснащені потужними двигунами на 520 та більше кінських сил. Автомобіль здатний за 3-4 секунди розвинути швидкість 100 км/год, а граничні швидкісні показники перевищують 300 км/год. При цьому рух машини залишається плавним, практично безшумним, стійким та безпечним.
  • Швидкість їзди балансується продуманою амортизаційною системою, електронним контролем стійкості, системами утримання смуги та нічного бачення. Передбачено 6 та більше подушок безпеки.
  • Комплектація відповідає сучасному поняттю комфорту. До послуг власника передбачено клімат-контроль, досконалу систему вентиляції з підігрівом, зручні крісла спеціальної конструкції для турботи про хребет. Враховано всі можливі побажання водія та пасажирів – мультимедійна система, міні-бар, холодильник, столик для електронних гаджетів.
  • Внутрішнє оздоблення створюється лише з дорогих матеріалів – натуральної шкіри, деревини цінних порід. Нерідко використовуються дорогі метали та дорогоцінні камені.

Модельний ряд Бентлі складається із седанів представницького класу, спортивних автомобілів, концепт-карів, позашляховиків. Останні моделі оснащуються електричною силовою установкою та збільшеною кількістю електронних помічників. Це дозволило виробнику підняти якість автомобілів на недосяжний рівень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.