Середа, 24 Липня, 2024

Особливості ремонту однокімнатної квартири в Києві

Ремонт квартири – це доволі затратний та довготривалий процес, який вимагає неабиякого запасу коштів та нервів. Багато хто вважає, що ремонт квартир Київ – це безкінечні роботи, постійні непорозуміння з майстрами та невиконання термінів. Однак ремонт квартири може принести суцільне задоволення, якщо звернутися до професіоналів NewStroy.

Із чого розпочати ремонт квартири?

Ремонт навіть однокімнатної квартири повинен складатися з комплексу послуг та поступових етапів. Таким чином ви отримаєте квартиру мрії з мінімальними витратами. Аби ще більше мінімізувати витрати коштів та часу, рекомендуємо звернутися до справжніх професіоналів – компанії NewStroy, яка виконає ремонт квартири Київ за максимально вигідними умовами.

Ремонт квартири у NewStroy складається з декількох етапів: 

  1.  Створення дизайн-проєкту інтер’єру. Це перший та один із найважливіших етапів, який передбачає вибір дизайнера, розробку дизайн-проєкта та його підтвердження.
  2.  Комплектація. На цьому етапі слід вибрати та підтвердити всі витратні матеріали та меблі.
  3.  Підготовка до ремонту. Третій етап є одним із найбільш відповідальних, оскільки на ньому потрібно підписати договір, перевірити всі комунікації на об’єкті, допустити майстрів, замінити вікна та завести всі необхідні інструменти і техніку.
  4.  Виконання демонтажних робіт. Це найскладніший етап ремонту квартири, який передбачає всі види чорнових робіт.
  5.  Виконання чистових робіт. На цьому етапі майстри встановлюють плитки, фарбують стіни, стелі, клеять шпалери, встановлюють підлогові покриття, сантехнічну та електричну фурнітуру. Важливо у цьому етапі задіяти професіоналів, які виконають усе на найвищому рівні.
  6.  Встановлення меблів та декору. Від цього етапу залежатиме інтер’єр та загальний вигляд об’єкту. Він передбачає монтаж меблів, установку дверей, плінтусів та декору.
  7.  Заключним етапом ремонту квартири є здача об’єкту. Тоді клієнт повинен прийняти роботу та ретельно перевірити виконання всіх домовленостей.

Звернувшись до професійних майстрів NewStroy, ви не лише отримаєте квартиру мрії, але й максимально зекономите на ремонті. Тому, якщо ремонт квартир у Києві, то лише від NewStroy.

Що враховувати при ремонті однокімнатної квартири?

Інколи здається, що ремонт однокімнатної квартири надзвичайно легкий та швидкий. Оскільки площа невелика, значить не потрібно закупляти багато матеріалів, витрачати безліч часу на оздоблювальні роботи та можна зекономити. Але менша площа не означає, що ремонт буде легким. 

Перед тим, як перейти до ремонту та створення дизайн-проєкту, важливо визначитися із видом робіт, які є необхідними на вашому об’єкті. Визначте, який ремонт необхідний: капітальний чи косметичний?

Косметичний ремонт є менш затратним та передбачає лише легке оновлення зовнішнього вигляду та інтер‘єру. Натомість капітальний ремонт являє собою зміну інтер’єру та всіх комунікацій. Якщо ви не знаєте, який ремонт вам необхідний, пропонуємо звернутися до спеціалістів, які дадуть відповіді на всі ваші питання. У Києві це компанія NewStroy.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.