Четвер, 18 Квітня, 2024

ТОП найромантичніших місць Луцька

Луцьк – мальовниче місто Волинської області, яке постійно відвідує безліч туристів із різних куточків України та світу. Це і не дивно, адже місто притягує до себе своєю неймовірною красою, мальовничими природними, культурними та історичними надбаннями. Також у Луцьку постійно з’являється все більше місць, закладів, пам’яток, де панує прекрасна романтична атмосфера, незважаючи на пори року, пише lutsk-future.com.ua.

Саме тому пропонуємо ознайомитися з найбільш романтичними місцями Луцька, які слід відвідати кожній закоханій парі. 

Центральний парк імені Лесі Українки

Центральний парк імені Лесі Українки у Луцьку – це чудове місце для прогулянки закоханих. Неймовірна романтична атмосфера, мальовничі краєвиди, різноманітні скульптури, оригінальні фонарі, а також барвиста підсвітка у вечірній час робить це місце казковим. У центральному парку можна не лише прогулятися та відпочити, але й повечеряти з чудовим видом на річку, відвідати атмосферні заклади, повеселитися в парку розваг, орендувати велосипед чи електросамокат. Варто відмітити зручне розташування парку: він знаходиться у самому центрі Луцька. Недалеко від нього є замок Любарта – візитівка міста, а також головний корпус Волинського Національного університету, який особливо в вечірню пору також створює неймовірну романтичну атмосферу. За можливості ви також можете відвідати і місцевий зоопарк, який розташований на території парку. 

Центральний парк імені Лесі Українки є одним із найкращих місць для прогулянки та чудового відпочинку, саме тому кожна закохана пара повинна відвідати його, щоб насолодитися справжньою романтикою.

Замок Любарта 

Замок Любарта – це не лише візитівка Луцька, але й місце, де панує неймовірна романтична атмосфера. Завдяки видатній історії та багатьом любовним легендам, Замок Любарта став справжнім символом кохання. 

Замок було побудовано як знак любові князя Любарта до своєї дружини Агрипини. Ця історія кохання розпочалася ще в далекому 1316 році, коли батько Любарта приїхав на Волинь та підписав угоду про шлюб Любарта і Агрипини – дочки місцевого князя Андрія Юрійовича. Зазвичай такі спроби батьків насильно видати своїх дітей заміж закінчуються нещасливо, проте ця історія є винятком, оскільки Любарт та Агрипина щиро покохали один одного. 

У 1320 році відбулася надзвичайно пишна церемонія заручин Любарта та Агрипини. Проте раптова смерть батька дівчини їхній шлюб опинився під загрозою, оскільки її матір була проти цього та була готова розірвати угоду.

Любарту та Агрипині вдалося переконати всіх, що їхні почуття – щирі та взаємні. І вже у 1331 році закохані одружилися. Разом Любарт та Агрипина прожили до 1349 року, смерть несподівано забрала кохану великого князя.

Саме тому у пам’ять про Агрипину Любарт розпочав перебудовувати дерев’яний замок на міцну кам’яну фортецю. Замок зберігся до наших днів і є справжнім символом вічного кохання.

Навколо Замку Любарта панує безліч романтичних історій і про нещасливе кохання. Тому це видатне місце в Луцьку є справжнім магнітом для туристів та жителів міста.

Колишній монастир бригіток (будівля палацу Альбрехта Радзивілла)

Колишній палац Альбрехта Радзивілла в Луцьку також є місцем, навкруги якого народжуються безліч історій про кохання, які роблять його надзвичайно романтичним та таємничим.

Незважаючи на те, що колись у приміщенні монастиря була місцева в’язниця, з якою пов’язані найтрагічніші сторінки історії Луцька, із монастирем пов’язана і надзвичайно романтична історія.

Ще наприкінці дев’ятнадцятого століття після виселення бригіток із приміщення туди перестановили поштово-телеграфне відділення. Начальником відділення був чоловік, якого часто запрошували працювати в багатьох нових поштових відділеннях усієї області. Ця історія кохання пов’язана із ним, і розпочалась вона після його приїзду на нове місце праці в Луцьку. Саме в новому поштовому відділенні він познайомився зі своєю майбутньою жінкою. 

Чоловік також славився своєю схильністю до музичного мистецтва, зокрема він чудово грав на віолончелі. Він неодноразово присвячував дружині безліч своїх композицій.

А в честь дня весілля він самостійно склав оду кохання. Заради коханої він прийняв православ’я та взяв нове прізвище – Рамазанович. За три дні до своєї смерті, він заграв для дружини їхній весільний вальс, який є символом вічного кохання подружжя.

Братський міст 

Ще одним із найромантичніших місць у Луцьку є Братський міст – колишнє місце зустрічі всіх закоханих пар міста. Ще на початку двадцятого століття під мостом протікала річка Глушець, а через значні повені Стиру Луцьк часто називали Волинською Венецією. Із мосту відкривається неймовірний вигляд на Луцький замок та на мальовничу природу. 

На Братському мості панує неймовірна романтична атмосфера завдяки історії кохання місцевого скрипаля. Проте це легенда про нещасливу любов. 

Саме на цьому мості скрипаль зустрів свою кохану, склав для неї безліч пісень. Її улюблену мелодію він не переставав грати до кінця своїх днів.

На жаль, їм не вдалося зустрічатись довго: кохана кинула скрипаля та виїхала з Луцька. А закоханий музикант у розпачі приходив на Братський міст, де чекав на неї та грав на скрипці. Місцеві жителі подейкують, що він втратив глузд через своє нещасне кохання. Саме тому лучани прозвали його блаженним, а Братський міст залишився місцем зустрічі всіх закоханих.

Не дивно Луцьк називають надзвичайно романтичним містом. Особливо в вечірній час усе місто охоплює неймовірна романтика, тому кожне місце стає унікальним та атмосферним для всіх закоханих.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.